Meditace

Uzdrav své vnitřní dítě
zdarma

Když budete dítě v sobě pravidelně naplňovat láskou, začnete důvěřovat sami sobě.

Možná i Vy:

Chcete se osvobodit od minulosti a žít plně v přítomnosti? Toužíte transformovat své myšlenkové vzorce? Dáváte ano osobnímu růstu?

Tuto meditaci si stáhlo už

0
lidí

V této vedené meditaci získáte:

Reakce těch, co si meditaci již vyslechli:

Meditace je krásná. Veronika má moc hezký hlas, který se dobře poslouchá. Jako malé dítě jsem si v meditaci docela vyhrála a vyblbla. Pak jsem se schoulila k mamince. Meditaci si určitě pustím znovu, každý další poslech přináší nové uvědomění.
Pavla T.
Úřednice
Tato meditace je úžasná, doprovázená příjemným hlasem. Z pocitu chaosu mě dostala do klidu. Určitě si ji budu dopřávat častěji.
Monika P.
PSS
Tato meditace byla moc uklidňující, jemná, něžná a laskavá. Verča má velmi příjemný hlas a krásně se poslouchá. Zažila jsem nádherné setkání se svým vnitřním dítětem, zjistila, že je vše v pořádku, jen si potřebuje více hrát, zažívat radost a nebýt úplně samo. Určitě bych si ji poslechla znova, protože mi to přineslo velké zklidnění a ujištění, že je vše v pořádku.
Renata K.
Poradkyně
Meditace je příjemným provedením k setkání se s vnitřním dítětem. Pouštěla jsem si ji několikrát a doporučuji všem, kteří chtějí své dítko opečovat.
Klára D.
Bylinkářka
Meditace vnitřní dítě se mi moc líbila, děkuji za ni, byla jsem až překvapená, kolik toho ještě nemám zpracováno, ač se věnuji osobnímu rozvoji už nějakou dobu. Pustila jsem si ji hned 2x za sebou a pěkně jsem si vše prožila, i slzy tekly, tak věřím, že se zas kus mého dětství vyléčil:-) Veronika má velmi příjemný hlas.
Martina Š.
Podnikatelka

A jedna nádherná video recenze na závěr:

Vyplňte registrační formulář a já Vám pošlu

Meditaci Uzdrav své vnitřní dítě

zdarma

Kdo Vás meditací provede

Veronika Juklová

Svou fascinaci lidským duchem a jeho silou uzdravování jsem proměnila v profesní cestu. Kombinací VŠ vzdělání oblasti ergoterapie, sociální práce a předškolní pedagogiky disponuji unikátním souborem pokročilých znalostí. Každého vnímám komplexně a s hlubokým pochopením jeho potřeb.

Kromě formálního vzdělání jsem absolvovala koučovací výcvik s NLP, taneční konstelace a další kurzy osobního rozvoje. Působím na úrovni mysli, těla i ducha, coby výhradního nositele života. S hlubokou empatií a respektem vstupuji do Vašeho světa, kde kultivuji Vaše prožívání.

Prohlubuji své cítění a rozšiřuji vědomí, což mi umožňuje propojit Vás se životním zdrojem. Díky tomuto spojení se může probudit Vaše chuť vydat se ve směru své přirozené touhy. Mé působení často přináší uvolnění, velké povzbuzení a usnadnění dalších kroků na Vaší vlastní cestě.